skincarestudio.pl

Jedyne w Bielsku-Białej i okolicach studio urody oferujące profesjonalne zabiegi kosmetyczne w oparciu o sprawdzone preparaty Dr Irena Eris Prosystem Professional.
SkinCare Studio Health&Beauty – studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko-Biała, Dr Irena Eris Prosystem Professional

ZOBACZ PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

kliknij w wybrany obraz – przeniesiemy Cię na stronę z opisami produktów

MENU NAWIGACYJNE
Szukaj:

ODWIEDŹ MNIE: Bielsko-Biała, ul. Kunickiego 9/1a

NAPISZ DO MNIE: info@skincarestudio.pl

ZADZWOŃ DO MNIE: +48 571 469 935

SkinCare Studio Health&Beauty / PROMOCJA  / PROMOCJA! 50 zł na zabiegi – 10% na zakupy
SkinCare Studio Health&Beauty - studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko-Biała, Dr Irena Eris Prosystem Professional, bielsko

PROMOCJA! 50 zł na zabiegi – 10% na zakupy

Szanowne Panie!

Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Na każdą z Pań, która do salonu SkinCare Studio przyjdzie z takim voucherem (zobacz voucher) mam w ofercie promocję obejmującą:

10 % zniżki
na zakup kosmetyków Dr Irena Eris Prosystem Home Care

oraz

50 zł rabatu
na zabiegi Dr Irena Eris Prosystem Professional

Promocja jest łączona, tzn. jeśli zdecydujesz się na zakup kosmetyków z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care, a nie skorzystasz z zabiegów Dr Irena Eris Prosystem Professional – otrzymasz 10% rabatu na sam zakup. Jeśli skorzystasz z zabiegów Dr Irena Eris Prosystem Professional – łączna cena zabiegów zostanie obniżona o 50 zł.
Najbardziej korzystną formą jest równoczesne skorzystanie z zabiegów Dr Irena Eris Prosystem Professional i zakup kosmetyków Dr Irena Eris Prosystem Home Care – otrzymujesz łącznie 10% rabatu na zakup i 50 zł zniżki na zabiegi.

O kosmetykach możesz przeczytać TUTAJ. Salon SkinCare Studio oferuje pełną gamę profesjonalnych kosmetyków w bardzo atrakcyjnej ofercie. Kupując w SkinCare Studio Health&Beauty masz pewność, że pochodzą z pewnego źródła – bezpośrednio od producenta – Dr Irena Eris.

Pełna lista zabiegów Dr Irena Eris Prosystem Professional znajduje się TUTAJ. Znajdź odpowiedni zabieg i skorzystaj z promocji!

Serdecznie zapraszamy!