skincarestudio.pl

Jedyne w Bielsku-Białej i okolicach studio urody oferujące profesjonalne zabiegi kosmetyczne w oparciu o sprawdzone preparaty Dr Irena Eris Prosystem Professional.
SkinCare Studio Health&Beauty – studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko-Biała, Dr Irena Eris Prosystem Professional

ZOBACZ PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

kliknij w wybrany obraz – przeniesiemy Cię na stronę z opisami produktów

MENU NAWIGACYJNE
Szukaj:

ODWIEDŹ MNIE: Bielsko-Biała, ul. Kunickiego 9/1a

NAPISZ DO MNIE: info@skincarestudio.pl

ZADZWOŃ DO MNIE: +48 571 469 935

Profesjonalny program pielęgnacyjny

Dr Irena Eris Prosystem Home Care

przedłużenie efektów i skuteczności zabiegów kosmetycznych

W celu wzmocnienia i przedłużenia efektów i skuteczności zabiegów kosmetycznych polecamy profesjonalny program pielęgnacyjny Dr Irena Eris Prosystem Home Care. Dobierany jest on indywidualnie przez kosmetologów, po badaniu skóry i wywiadzie kosmetycznym. Dzięki temu jest idealnie dopasowany do biologicznego wieku skóry i jej potrzeb. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują bezpieczeństwo i szybko widoczne efekty działania.

W NASZYM STUDIO MOŻESZ ZAKUPIĆ PREPARATY I KOSMETYKI

Wszystkie kosmetyki i preparaty z serii Prosystem Home Care można nabyć w naszym Studio. ZAPRASZAMY!

PERFECT REVIVAL

Nowatorska formuła preparatów bazuje na innowacyjnej technologii Triple-R-System – Rewitalizacja, Regeneracja i Rozświetlenie, która zapewnia kompletną odnowę skóry.

GLOBAL DERMO-LIFTING

3-Stopniowa Kuracja Odmładzająca do Twarzy

DEEP SKIN FILLER

Zaawansowany program odmładzający. Seria łączy unikalną technologię wielopoziomowego wypełniania zmarszczek (lipofillingu) z jednoczesnym efektem re-modelingu twarzy. Walczy ze zmarszczkami, utratą elastyczności skóry i zmianą owalu twarzy.

ULTRA LIFTING

Redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry dla cery dojrzałej.