skincarestudio.pl

Jedyne w Bielsku-Białej i okolicach studio urody oferujące profesjonalne zabiegi kosmetyczne w oparciu o sprawdzone preparaty Dr Irena Eris Prosystem Professional.
SkinCare Studio Health&Beauty – studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko-Biała, Dr Irena Eris Prosystem Professional

ZOBACZ PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

kliknij w wybrany obraz – przeniesiemy Cię na stronę z opisami produktów

MENU NAWIGACYJNE
Szukaj:

ODWIEDŹ MNIE: Bielsko-Biała, ul. Kunickiego 9/1a

NAPISZ DO MNIE: info@skincarestudio.pl

ZADZWOŃ DO MNIE: +48 571 469 935

 
SkinCare Studio Health&Beauty / Peeling PRX T33

peeling, złuszczające

Peeling PRX T33

Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peelingów medycznych.

Skład
Podstawą substancją jest kwas trójchlorooctowy (TCA) w stężeniu 33%. Ma on działanie peelingujące (złuszczające martwy naskórek), Gdy stare komórki zostają oddzielone od reszty skóry, obecne w niej młode formy podlegają nasilonym podziałom – w ten sposób dochodzi do zwiększenia jędrności skóry. TCA używa się w kosmetologii od dawna, jednak zastosowany samodzielnie powoduje często zjawisko określane jako frosting (pojawienie się na skórze punkcików podobnych do szronu). Przy stosowaniu PRX-T33 nie dochodzi do tego dzięki nadtlenkowi wodoru.

H2O2 (nadtlenek wodoru) obecny jest w powszechnym użyciu jako woda utleniona. Redukuje ryzyko podrażnień wynikających z działania TCA, do tego usuwa zanieczyszczenia obecne w skórze, powodując że wygląda ona młodziej.

Trzecim składnikiem jest kwas kojowy – środek o działaniu rozjaśniającym, usuwającym przebarwienia. Oprócz tego jest on antyoksydantem, czyli substancją redukującą wolne rodniki, odpowiedzialne za wiele procesów związanych ze starzeniem.

Wskazania
Starzenie, utrata napięcia skóry twarzy i ciała
rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała;
Ujędrnienie skóry dekoltu
blizny atroficzne zanikowe;
rozstępy
melasma, hiperpigmentacja skóry
defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka

Zalety
Możliwość stosowania peelingu przez cały rok, również latem, nie jest fotouczulający
Nieinwazyjność; zabieg jest przyjemny dla pacjenta, nie wywołuje bólu ani pieczenia
Brak okresu rekonwalescencji po zabiegu, możliwość natychmiastowego powrotu po zabiegu do codziennych czynności,
Rewelacyjny efekt liftingu i oczyszczenia skóry bez efektów ubocznych takich jak: łuszczenie, zaczerwienienie, obrzęk,
Wszechstronność stosowania w wielu defektach estetycznych

Efekty zabiegu
Zabieg pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje zmarszczki i nawilża skórę. Pozwala również pozbyć się przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory. Peeling jest dedykowany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry.

Przeciwwskazania
podrażniona skóra,
stany zapalne skóry,
opryszczka w fazie aktywnej.
uczulenie na którykolwiek ze składników,
ciąża i karmienie piersią

CENA ZABIEGU /twarz/

250

CENA ZABIEGU /twarz, szyja, dekolt/

500
SkinCare Studio Health&Beauty - studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko
Data:

6 kwietnia 2022

Tagi:

złuszczające