skincarestudio.pl

Jedyne w Bielsku-Białej i okolicach studio urody oferujące profesjonalne zabiegi kosmetyczne w oparciu o sprawdzone preparaty Dr Irena Eris Prosystem Professional.
SkinCare Studio Health&Beauty – studio urody, kosmetyczka, zabiegi odmładzające, Dr Irena Eris, Bielsko-Biała, Dr Irena Eris Prosystem Professional

ZOBACZ PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

kliknij w wybrany obraz – przeniesiemy Cię na stronę z opisami produktów

MENU NAWIGACYJNE
Szukaj:

ODWIEDŹ MNIE: Bielsko-Biała, ul. Kunickiego 9/1a

NAPISZ DO MNIE: info@skincarestudio.pl

ZADZWOŃ DO MNIE: +48 571 469 935

O mnie i o Studio

SkinCareStudio to kompleksowe podejście do zdrowia i wyglądu, którego celem jest podkreślenie urody.

Kilka słów o Studio Urody

W całym procesie terapii biorę pod uwagę aspekty zarówno środowiska zewnętrznego jak i wewnętrznego, które mają kluczowy wpływ na Twój wygląd, a co za tym idzie również na samopoczucie.

SkinCareStudio ukierunkowane jest na profesjonalne badanie, wspomagające leczenie i pielęgnacje skóry. W doborze zabiegów skupiam się przede wszystkim na prewencji i holistycznym podejściu na zdrowie naszej skóry. Zabiegi dobierane są indywidualnie na podstawie szczegółowej diagnozy polegającej na badaniu skóry i wywiadzie kosmetycznym. W gabinecie pracuje nad utrzymaniem naturalności i atrakcyjności urody. Efektem jest zdrowa, piękna i naturalnie wyglądająca cera.

Kosmetologia stała się moją pasją i pomysłem na życie. Do pracy, którą wykonuję wkładam dużo serca. Do każdego klienta , który przekracza drzwi mojego studia podchodzę indywidualnie, a jego zadowolenie z efektów zabiegu daje mi olbrzymią satysfakcję i niesamowitą radość.

Zapraszam do spotkania
Monika Hupert

v